(upravil Viper 3. 4. 2009 8:44)

Re: Ban pro Federmanna

Tak jsem si to taky celé pročetl, i na jeho fedrwebu a hlavně, že tam uvedl argumenty opozice, nejlépe jak jinak, než vytržené z kontextu, ale argumenty studentů s důkazem o jeho pochybení už jaksi ZÁMĚRNĚ zatajil, aby byla fiktivní pravda na jeho straně... A ještě opětovně poškodí jméno Sinclair, "protože Opravdový Sinclair, ne "ALDAX - Electronics by Sinclair&Pierre staví stále své zesilovače, které i pro Subwoofery přesahuji šířkou pásma hranici 150kHz a nejsou v této oblasti omezeny na pouhých 20 či 40kHz.", jenom zkouší, co kdo vydrží těma jeho přímýma narážkama, než to začně natvrdo řešit.

Mj mladá ho potkala na jakémsi srazu chovatelů a mlel jen o svých úspěších, kolikrát byl předsedou maturitní komise a kolik studentů mu prošlo pod rukama. Nic než sebelibé kydy.

Re: Ban pro Federmanna

Ja na sklonku tohoto leta planuju velky vylet po vlastech ceskych (a asi i slovenskych), potrast pravici s lidma, ktere znam jenom z mailu, ICQ nebo fora. A navstivim zcla jiste i Roznovskou stredni. Nechci se prat, nebo tam postrilet polovinu lidi, ale chci ho poznat osobne. smile

Neskutecne krivy clovek to je. Lzi, kecy, ohybani pravdy a vlastni podminky. Proc neodpovite (kdyz mate tak rad pravdu) na primo polozene otazky? Nejsme blbci. Nezapominame.

Re: Ban pro Federmanna

Toho chudáka studenta, kterému modul, zničený vf kmitočtem, odmítl opravit, nebo alespoň zaplatit, použil jen jako prostředek k osobnímu útoku na Aldax, nic jiného v tom nevidím.
Co na tom, že měření samo i měřicí podmínky byly totálně nekorektní - už to má na webu a to se počítá.

Web

Re: Ban pro Federmanna

https://www.centralniregistrdluzniku.cz … ek/127.htm
ctrf+f a Federmann smile

Web

Re: Ban pro Federmanna


Zorg napsal:

Podle mě nás bytostně nesnáší. Prostě komunita lidí, který mu nežerou ty jeho kecy, naopak mu pěkně zatápí.

Michal napsal:

Neskutecne krivy clovek to je. Lzi, kecy, ohybani pravdy a vlastni podminky.

sinclair napsal:

Co na tom, že měření samo i měřicí podmínky byly totálně nekorektní - už to má na webu a to se počítá.

Viper napsal:

Mj mladá ho potkala na jakémsi srazu chovatelů a mlel jen o svých úspěších,..

Strašná bezmoc, když není jediný příspěvek k problematice, jen samé smyšlené lži a pomluvy, to se opravdu na nic odborného nezmůžete?  Kam jste tu diskuzi posunuli, hrajete snad závod kdo napíše větší křivárnu, lež či urážku?

Proč nenapíšete alespoň zde, Federmannova metoda měření je špatná v tom a tom. Popište vaši metodu měření frekvenční charakteristiky pro pokles o 20dB. Nebo napište Sinclair celosvětově lže a jeho zesilovače nechodí do 150 kHz jak garantuje, ale jen do 20kHz a takto jsme to ověřili, stejně tak W. Marshall Leach a další včetně QQF, zde jsou srovnávací měření a jejich podmínky. Já jsem měření doložil a měření dalších zesilovačů je hotovo, zveřejnění se chystá.

Re: Ban pro Federmanna

to Federman:

Bohužel jsem se nedočkal odpovědi na svou otázku (možná jste ji přehlédl), prám se tedy znovu...

Pane učiteli, prosím Vás, mohl byste prosím uvést konkrétní nosič s vysokým rozlišením (myslím tím nahrávku a vydavatele) na kterém je hudební záznam, který pošle na výstup běžného přehrávače signál o úrovni 100mV na frekvencích v rozmezí 40-230kHz. Děkuji za odpověď.

to all:

Snad to neni OT, myslím, že nejen mě to zajímá...

Re: Ban pro Federmanna

Federmann napsal:

.... Kam jste tu diskuzi posunuli, hrajete snad závod kdo napíše větší křivárnu, lež či urážku?

V tomhle s Federmannem soutěžit nelze, vyhrává nejméně o pět délek.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Už velmi brzy bude na tomto webu srovnávací měření nijak neupraveného, sériového QQF55 a SPV250.
Měřit bude Ing. Ondřej Plachý v laboratořích ST Microelectronics.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Tak na to měření se těším, hlavně aby měl Ondra po ruce hasičák na ten jeho ultra fedrzes QQF. Jo a ten konkrétní nosič by mě taky zajímal, takže koukej odpovědět. Pořád jen úhybné manévry, nic jiného.

Re: Ban pro Federmanna

Omlouvam se za osobni urazku v plnem rozsahu. Nejsou mireny na Vas, ale jedna se o komunikaci mezi ostatnimi cleny fora. Ne vse, co se objevi na internetu, je mireno na Vas.
Nepisu: Fedrmanne, jsi debil, ale pisu: Ten Fedderman, to je ale krivy clovek. Uz z vetne stavby je jasne, ze to bylo smerovano treti osobe, nikoliv Federmannovi...

Paroubku, jsi debil. Paroubek je debil. Citite ten rozdil, pane Federmann?

Tak jsme si to vyjasnili a ted znovu. (a budu to opakovat porad, aby to dorazilo i tam do Roznova, asi tam jsou ucpane draty) kdyz VY chcete odbornou analyzu nasich mericich metod, my chceme naproti tomu odpoved na velmi jednoduche otazky:

Proč se měřilo před RL?
Jaký je současný osud toho modulu?

(upravil opamp 3. 4. 2009 11:52)

Re: Ban pro Federmanna

Federmann napsal:

[color=#FF0000]

Proč nenapíšete alespoň zde, Federmannova metoda měření je špatná v tom a tom. Popište vaši metodu měření frekvenční charakteristiky pro pokles o 20dB. Nebo napište Sinclair celosvětově lže a jeho zesilovače nechodí do 150 kHz jak garantuje, ale jen do 20kHz a takto jsme to ověřili, stejně tak W. Marshall Leach a další včetně QQF, zde jsou srovnávací měření a jejich podmínky. Já jsem měření doložil a měření dalších zesilovačů je hotovo, zveřejnění se chystá.

Píšu to tady už hodně dlouho. Ale opakuju: Federmannova metoda měření SPV250 je špatná v tom, že zátěž nebyla připojena na výstup zesilovače, ale před výstupní RL člen.

Je někdo ochoten zapůjčit mi opět modul QQF?

Web

Re: Ban pro Federmanna

On si F vypíchne z textu jen to, když se někdo trefil do černého. Ještě bude tvrdit, že na žádném srazu nikdy nebyl, mám z toho doma fotky i s datem, jen jsem bohužel mladou nevybavil diktafonem, tak kecy nemám jak doložit tady ostatním - je to tim pádem tvrzení proti tvrzení. Jinak sorry za OT, pak kdo tu lže...

Re: Ban pro Federmanna

Viz: 27.03.09 17:22 «#226

(upravil opamp 3. 4. 2009 11:52)

Re: Ban pro Federmanna

federmanne, těším se na vyvrácení příspěvku 651.

Co máš na mysli svým příspěvkem 653???

Web

Re: Ban pro Federmanna

Leoši jen dotaz, to byl vámi vyrobený modul, nebo postavená stavebnice ?
Nakonec, co bylo chybně, zjistíš sám.

A jakého "opravdového" Sinclaira to Federmann myslí ??
třeba tohoto: http://www.sinclair-klimatizace.cz/ ? anebo, jak to myslí s těmi 150kHz do subwooferu ?
Jen blb si může myslet, že subwoofer má rozsah 150kHz a ještě takový překlep pouzít jako důkaz nějakého trvzení
http://www.sinclairaudio.com/sw8.html a je zajímavé, že u jiného typu se s těmi 150Hz spokojí smile
http://www.sinclairaudio.com/ls210.html a je na pováženou, jestli ostatní širokopásmové reprosoustavy dělají jen do "ubohých" 20kHz http://www.sinclairaudio.com/bt36.html
Mimochodem, ta firma nemá nic společného ze sirem Clivem Sinclairem.

Re: Ban pro Federmanna

Ondro, to je na me...

Federmann napsal:

Viz: 27.03.09 17:22 «#226

Ano. Proc potom takovyto test vydavate za smerodatny a uverejnujete ho? Neptam se vas na vas nazor na vliv RL, ale ciste na spravnost toho, vydavat takovy test za neco uverejneni vhodneho.

"zjistili jsme, ze nova skoda fabia ma problem s rozjezdy a obcas se z prevodovky ozvalo zname "pocitani zubu". Usuzujeme tedy, ze fabia neni dobre auto a jeji prevodovka stoji za starou belu.
Jo, mimochodem, ridicka byla zakyne zdejsi autoskoly, mela treti jizdu a ridila pod dohledem instruktora."
(aliasi, nic osobniho proti tobe)

Ptam se znovu zodpovedne osoby, tedy Vas (opet bez relevence na vyzneni testu, ciste obecne):

Jak jste mohl dopustit mereni pred RL clenem a vysledky takto ziskaneho mereni pokladat za nenapadnutelne a spravne ziskane a tedy vhodne k uverejneni jako "recenzi" komercniho produktu?

Re: Ban pro Federmanna

Je zvláštní, že k poslední otázce vládne u našeho přítele (c), jindy tak hovorného, zaryté mlčení.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Je pod jeho úroveň se bavit s váma buranama, ale třebas tu chvíli přestane prudit.

Re: Ban pro Federmanna

Jen malá ukázka z Fedrwebu:
... sice často udělá s autora textu hlupáka ...
Z autora hlupáka dělati netřeba, autor by měl místo šukání češtinářky v kabinetu radši s ní zopakovat češtinu.

Re: Ban pro Federmanna

Na jeho webu je vubec radost si pocist. Shoda prisudku s podmetem, s/z, nesouvisejici a na sebe nenavazujici vety davaji tusit, jakou vahu priklada informacni hodnote clanku a chte nechte je z toho citit potreba publikovat stuj co stuj cokoliv v jakemkoliv stavu nebo stadiu. Hlavne honem. Hned ted. Lepe byt slavny uz dnes, nez az zitra.

Jak jste mohl dopustit mereni pred RL clenem a vysledky takto ziskaneho mereni pokladat za nenapadnutelne a spravne ziskane a tedy vhodne k uverejneni jako "recenzi" komercniho produktu?