Téma: výroba faceplate

Dokonce už i já potřebuju poradit v "dílně" smile Protože a jelikož amíci dojebali objednávku z Madi, tak bych kluci rád slyšel váš názor na výrobu new faceplate pro http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=1389 Měl přijít hranatej rectangular ale pepíci poslali kulatej sad Takže, z čeho nechat vyrobit? Hliník, nerez? Trápí mě jak zkopírovat vyustění a mřížku: http://img239.imageshack.us/my.php?imag … 30mit7.jpg Borci, co máte zmáknutý pásky, když to tam nebude, bude to mít na cokoliv vliv? Z důvodu úspory místa by mi vyhovoval rozměr 7 x 11cm.

(upravil Zorg 29. 1. 2009 13:34)

Re: výroba faceplate

Promiň, že se ti sem přisírám, ale potřeboval bych "faceplate" na 102KEP. Stačil by černě eloxovanej hliníkovej kroužek, přesný rozměry zjistím záhy. Takže pokud najdeš někoho šikovnýho, nechal bych toho udělat asi i víc, podle kolik lidí bude ve finále chtít.

EDIT: já osobně bych se v tom radši nehrabal. Pochybuju, že uděláš to vyústění, který když tam bude ostrej zlom, tipuju to na difrakce a podobně, prostě jiná chára. Ale teoreticky najít stejně tlustej hliníkovej plech, kdyby sis s tím hodně pohrál, šlo by to třeba pilníkem zkosit. Pro mě by byl největší problém udělat tu díru uprostřed...

Re: výroba faceplate

Vykašli se na to. Uprav ten kulatý. Dělat to zkosení by byl neskutečnej vopruz.

Re: výroba faceplate

Řešení je sehnat nějakýho fušaře s cnc frézou.  To pletivo bych vykuchal z toho kulatýho a strčil ho do novýho obdélníkovýho. Na pilník bych se vážně vysral (málo kdo je tu z nás takovej machr, aby smrknul faceplate pilníkem).

Re: výroba faceplate

Polotovar nebude problem, pořád ještě mám možnost nechat pálit laserem. Obrobení je ale velkej problém sad Potvrdit může Jarouš, kterýmu nejsem schopnej dodat komponenty pro novej projekt, respektive já mám svoji část hotovou ale frézař se k tomu nemá sad 7tech: právě že se mi moc nechce řezat do originálu, už kvůli třeba prodeji nebo kdyby šel do normální bedny. Matně si vzpomínám, že snad někdo experimentoval s Neo3 nebo Neo8.

Re: výroba faceplate

jestli už bednu nemáš hotovou tak nech ten kulatej !
jinak na tohle je laser ! teď jsem si třeba nechával dělat faceplate na NEO 8! vypadá to slušně. Pilníkem na to ani nešahat - vypadá to příšerně ten je dobrej leda tak na srážení ostří hran...

(upravil dokken 29. 1. 2009 16:29)

Re: výroba faceplate

junglist
napiš přímo do Founteku za kolik by samotný čela nechali, jen pokus.Jako že damage blabla apod smile

(upravil junglist 29. 1. 2009 17:06)

Re: výroba faceplate

Rozdělal jsem přírubu a s mřížkou to je v pohodě, je přidělaná na těle pásku, tudíž není součástí faceplate. Rozměry jsem zredukoval na 7 x 10cm. To už je zabudovatelný, horší je hloubka, oproti RBT-95SQ to je brutus 7cm? Teď ještě co s tím vyustěním? Bude to v řiti když bude hranka?

dokken: taky možnost, myslim ale že by můj středočeskej hantec asi nepobrali lol
pistole: ukaž fotku pls

(upravil dokken 29. 1. 2009 16:39)

Re: výroba faceplate

mám to zkusit? chceš teda black hranatý jo?

Re: výroba faceplate

Jestli se ti chce? Schválně co ti odpoví smile Měli to bejt tyhle: http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=8359

Re: výroba faceplate

odesláno-uvidíme

Re: výroba faceplate

O.K. díkes wink

Re: výroba faceplate

We have this faceplate on hand. But freight charge is expensive than the faceplate. Can you let’s know your address?
Thanks,
Max Ding
Fountek Electronics

napsal že je má po ruce smile ale že doručení bude dražší jak facepl., nechápu proč nenapsal rovnou za kolik, napsal jsem mu znova.

(upravil Lukáš33 29. 1. 2009 20:58)

Re: výroba faceplate

Tak at je hodí do obálky a normálka nééé:
S tou výrobou by možná taky šlo co nejméně ofréznout  do obdelníka a udělat tomu ještě rámeček,ten pak k tomu podlepíš na zadní stěně.A máš to s origo úkosem(vyústěním).Tohle by už snad šlo pěkně vypálit lasserem.

Re: výroba faceplate

junglist
napiš mi do SZ adresu, amík už měl asi po šichtě, že nestačil odepsat.

(upravil junglist 30. 1. 2009 18:13)

Re: výroba faceplate

Máš ji na volny.cz smile Tak už na správným mejlu smile Dík!

Re: výroba faceplate

Paráda!!

Re: výroba faceplate

Richard_Majer : To ti delal Hacker z Revnicova?

Re: výroba faceplate

tak nic:o) ale je to delany laserem z jakysi umely hmoty,neni?

Re: výroba faceplate

Je to fakt pekné! Tipujem cnc obrábanie. Nebolo by od veci, dať si jedno poldeci a zverejniť, ktože to tak pekne robí..