Téma: lov na Kudrika

kterej Slovák mu nakope zadnici má odemě 50,- smile

Web

Re: lov na Kudrika

Mám o to taky zájem, pokud bych se tam v Košicích někdy vyskytl, nejlépe ve dvojici, ať je taky nějaký video třeba. smile

Re: lov na Kudrika

Kilo.

Re: lov na Kudrika

Pokud se toho někdo ujme, rád mu za úspěšně splněnou misi také přispěju kilo. smile
Prosím také o foto (nebo lépe video) dokumentaci.

Re: lov na Kudrika

Zorg napsal:

Tož totok už je moc i na mě. Teď by to chtělo někoho ráznýho..Little, kolik že máš kg? Auto mám a na Slovensko dojede na jednu nádrž wink

Myslím, že na tomhle stmeláči bych už ze slušnosti neměl chybět. smile

Re: lov na Kudrika

Co jsem tak pochopil tak vůči ostatním na tomto fóru nejsem žádný hromotluk (vůči jeanovým 150 Kg a 2,5m nemám šanci), ale myslím, že mých 95kg a 185cm by mělo na usměrnění takového vola stačit. Zorgu, klidně bych si vzal na den volno a zajeli bysme za naším oblíbencem... cool

Re: lov na Kudrika

Ja taký akčný nie som, ale ponúkam Vám možnosť občerstvenia či už pred, alebo po splnení misie smile

Re: lov na Kudrika

Antonio, proplatíš nám cesťák na služební cestu? smile
Nebydlí on ten kleštěnec až v Košicích? To už je skoro v Asii...

Re: lov na Kudrika

10kč/km? To se teda Antonio pěkně prohne. smile

Re: lov na Kudrika

Kudrik to zaplatí. Jinak vy jste moc daleko, taky to nepůjde dřív než za měsíc, mám pochroumaný zápěstí.

Re: lov na Kudrika

Původně jsem myslel že bych si někdy udělal okružní jízdu po známých po krajích českých a slovenských. Ale teď vidím že s některými jedinci se budu muset teprve seznámit.

Re: lov na Kudrika

Standardne je 3.30/km tusim. Ale to se sejde... smile

Re: lov na Kudrika

Zogr: myslim si ze si si tou Aziou dost nahnul kolegov z Kosic, teda okrem imbecila Kundika

Re: lov na Kudrika

Že Vám to za to stojí, sa čudujem. Little to si len rozmery môjho tam dole napísal?

Re: lov na Kudrika

?

Re: lov na Kudrika

Dělám box a kidbox skoro závodně,tak kdyžtak se pak ozvěte.

Re: lov na Kudrika

Jsem mimo mísu, ale co ten nešťastník vlastně provedl?

Re: lov na Kudrika

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=4919

Web

Re: lov na Kudrika

Jofi, to byl prostě žert, jako se lidi navážej do pražáků atd...

Re: lov na Kudrika

Já už jsem psal ráno na chatu, že bych si zajel na Slovensko, vlak mám zadarmo, tak by mě to ani moc nestálo, jednomu zmrdoj z Košic bych šlápnul do úsměvu a pak by se udělal třeba nějákej stmeláč, stavil bych se ještě u rodiny a hurá zase domů. Ale šlo by to jen tento víkend, pak už zase nebude kdy smile