Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 10)

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 »»»

RSS

Příspěvky [141 až 160 z 197]

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

to je konec.. ja vim ze se to lehko rekne nekomu koho se to netyka,ale ,IMHO dej mu jeste tyden a urguj treba kazdy den,hlavne dej jasne najevo ze to mylis vazne a pokud to neprijde nic jineho ti uz nezbyde ... treba ho to donuti ,sice pod natlakem realne hrozby,ale jeste relativne "po dobrem"..

(upravil little 30. 1. 2010 0:07)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Asi si toho prostě nabral víc, než by zvládnul. Podávat trestní oznámení je (bez urážky) ta největší sviňárna, jakou může člověk člověku udělat. Už několikrát jsem se s pražskýma klukama, když bylo příhodný období, snažil domluvit na osobní návštěvě v Luhačovicích a ať si to klidně vyříkaj z očí do očí a ať si klíďo píďo rozbijou držku. Tomu se říká férovej přístup, ne tady na fóru peskovat a vyhrožovat trestním oznámením.

V dnešní době mi tenhle přístup "face to face" docela schází...

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Zrovna od Tebe to little fakt sedí... není to tak dávno, cos vyzařoval úplně jinak. Pokud ses změnil, jsem rád a gratuluju!

Osobně si myslím, že přesně na tuhle solidaritu Leoš vsází, proto mu to už tolik let prochází. Nikdo mu nechceme ublížit a proto se v černé díře v Luhačovicích kupí naše audiotechnika.

Web

(upravil Dr.C 30. 1. 2010 9:28)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Lhutu uz prodluzuju skoro dva mesice, puvodne to melo byt do navstevy NA, podivejte se kdy jsem postnul ze u me byl, pak to melo to byt do vanoc. Pokud ze me  vylakal muj zesilovac a nechce mi ho vratit, je to podvod. Bud se chovam rovne jako chlap a  rikam pravdu, ale kdyz mi v pondeli tvrdil, ze to poslal a do dneska tu nic neni, tak to proste neposlal, a tak mi lhal. A to udelal uz po druhy. Byl bych rad, kdybyby to bylo postou a postaci zapadli ve snehu, ale ostatni zasilky poslany pozdeji proste bez problemu chodi.  Sinclair za svou praci dostane zaplaceno, neni to muj kamarad, je to  firma, u ktere jsem si objednal sluzbu - kontaktoval jsem ho pres stranky aldaxu. On porusil dohodu.  Nevidim duvod proc bych nemel zajit na policii a podat trestni oznameni. Skutkovou podstatu tretneho cinu podvodu to naplnuje a on evidetne nic proto tomu nic nedela.

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

ja te zcela chapu, byl sem v dost podobny situaci s audiumem a penize sem dostal taky az diky tomu, ze se marian zalek soudniho sporu...

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Nechtěl jsem reagovat, protože se mě to osobně netýká, ale takových je tu více tak co. Sviňárna by to byla, pokud by se jednalo o ojedinělou věc, nebo pokud bys to udělal automaticky po vypršení termínu bez upozornění a snahy se domluvit. Naopak si myslím, že je dobře, že alespoň někdo se sebou nenechává vyjebávat.

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

osobne si taky myslim, ze delas dobre. Kdyby byl Leos solidni tak se minimalne omluvi, ze to proste nestiha a posle EC zpatky majiteli. Majitel si pak muze najit nekoho jinyho kdo to zvladne... Podle me uz jej ani nema a ceka co se bude dit a ty lzi jsou jen zpusob jak oddalit nevyhnutelne.

Dr.C: celkem soucitim pac jsem v podobne situaci. Nevim jak natom Leos je financne, ale nejspis vis, ze kde neni, tam ani exekutor nebere sad Doufejme ze to nebude tvuj pripad.

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

copak marku taky ti někdo visí ?

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

To je zas firma.Nechápu proč jste z něj tak pos..ný.

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

kyselym napsal:

Podle me uz jej ani nema a ceka co se bude dit

Mal ho na stole a makal na ňom. Pokiaľ je to ten stroj čo nemá nikde žiadny štítok a pomerne hrozné prevedenie, konektory...
Už som sa ho musel zastať.

Web

(upravil Dr.C 1. 2. 2010 10:47)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

To je dobry, kdyz uz mel byt davno u me doma, minimalne podle toho co mi Sinclair rikal. Lhat se proste nema, nechapu proc to ma zapotrebi. Kdyby mi rekl narovinu, ze je s tim problem a ze potrebuje cas, tak nereknu ani slovo. Ale nekolikrat mi lhat a tvrdit, ze to poslal, je proste pod uroven.  Vcera mi napsal SMS, ze mi to dneska rano obchodnim balikem posle. Pokud to tady do zitra nebude, nebo nebude nejaky jiny zavazny duvod (napr. posta oficialne oznami, ze obchodni baliky budou doruceny o den dele,nebo v pondeli pri na ceste na postu uklouzne a bude muset byt hospitalizovan a me zavola kolega, co ho bude osetrovat...) proc by to tu nemelo byt,  podavam trestni oznameni a na firmu poslu COI, to je jiste.  Kdybych to neudelal, byl bych po tom za vola ja.

(upravil Dr.C 2. 2. 2010 12:22)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Tak do dnes nic neprislo, cislo baliku, ktere mi poslal vcera je na strankach ceske posty nezname, neustale verim, ze to je jenom chyba aktualizace na strane softwaru ceske posty a ze balik vskutku odesel.  Zkuste hledat se mnou : cislo baliku B06093062340X, podano vcera 11:02, tolik sms od sinclaira

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Nekecá, ale první nula má být "O" - velké O.

http://www.cpost.cz/cz/nastroje/sledova … &go=ok

Tak aspoň někdo bude mít štěstí... smile

Web

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Jo ted uz to vidim, byla to chyba s te sms... dobry.. musim dnes brzo z prace domu, pacienti to musi vydrzet... Sakra jak ja se tesim.

(upravil pistole 2. 2. 2010 16:55)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

no konečně.... jsem rád že to máš už z krku ... pak dej vědět jak ti to hraje smile , BTW a už máš pořádnej předek ?

(upravil Dr.C 3. 2. 2010 10:46)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Tak EC je doma, hraje. Proti nadovi je na prvni dojem takovej nenapadnej, neagresivni nicmene po pul hodine poslechu uz z toho leze daleko vic informaci, ktery se neslejvaji a jsou jasne citelny. Mozna se potreboval zahrat...  Jako predek mam Proceed PAV, tehdy stal pry 7500 Euro (dostal jsem k tomu ucet), odvozeny je to z Levinsona myslim 38.  Neni to asi uplne moje konecna, ale EC predky proste  zatim nejsou a tohle hraje o hodne lip nez ten nad a ma to dalku.Navic to vazi 12 kg a zere v klidu i ve stand by 40 W.  Jo a kombinace EC a bedny hraje jako u Dawsaa, coz byl muj cil.

(upravil pistole 2. 2. 2010 21:09)

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

no tak to jsem rád, že máš vyřešeno....

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Jsem rád, že je všechno vyřešeno, že je zesilovač doma a hraje tak, jak jste si představoval / ano skutečně, EC nabíhá na plný klidvý proud a pracovní teplotu cca 10 minut, má velké chladiče/. Ochrana proti ss napětí, která v přístroji původně vůbec není /pouze tavné pojistky zabraňující destrukci/ nabíhá myslím v rozumném intervalu a reaguje už na napětí 0,6V, které ještě reproduktory ani neucítí.
Vzhledem k cca 500VA transformátoru v zesilovači musel být instalován tzv, softstart výkonovým termistorem. Realizováno je rovněž základní odrušení v primáru síťového trafa, kompenzaci indukčnosti a odrušení kontaktů síťového spínače.
Nevím přesně, co to byl za typ, zadali EW65, EW75 či EW100, faktem je, že štítek transformátoru byl signován
July 1985 a celý přístroj, přestože věhlasné značky, na mě dělal dojem lepší amatérské práce, než profesionálního velkosériového výrobku. Výstupná výkon je cca 20V rms do zátěže 4ohm, cožje na fous přesně 100W, do osmi ohmů odevzdává pak o něco větší polovinu, tedy cca 65W/8ohm.
Celá rekonstrukce si vyžádala řadu mechanických úprav, což, jak jistě potvrdí mí kolegové, je ta neotravnější práce na celém přístroji - něco někam připasovávat a va rábět různé úchytky.
Do síťového spínače nakonec vešla modrá led, tak jak jsme se dohodli.
Přístroj má po této víceméně generální opravě životnost minimálně dalších patnáct let.
Věřím, že příště budete moudřejší a koupíte si například NAD370, který Vás a vaši paní doslova ohromí zvukovým projevem, rezervou výkonu a razancí. Myslím, že za cenu toho EC jste ty NADy C370 mohl mít i dva,
Jsem rád, že Vám přístroj slouží k plné spokojenosti a nakonec vše dopadlo dobře. Přeji příjemný a bezporuchový poslech.

Web

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Dr.C napsal:

Navic to vazi 1 kg a zere v klidu i ve stand by 40 W.

Co to je za krám, že se musí platit zbytečných 340kWh ročně? Nemá to poruchu?

Re: Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

OT: Jojo, kdyby to aspoň byl lampáč. Večer jsem u lahodného zvuku Music70 usnul a ráno bylo v pokoji přece jen tepleji než obvykle smile

Web

Příspěvky [141 až 160 z 197]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 »»»

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » Dr.C (Seas W26FX001, W15CY001 a T25CF001)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£